Özgü Namal Fun Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özgü Namal'dan dobra dobra

Özgü Namal'dan dobra dobra  Empty Özgü Namal'dan dobra dobra

Mesaj tarafından delipetro Perş. Kas. 18, 2010 1:55 am

"Ben tutkulu bir kadınım. Bir erkeğin gücü ve parasıyla yaşayamam..."

Kanal D’denin sevilen dizisi "Hanımın Çiftliği"nde Güllü karakterini büyük bir başarıyla canlandıran Özgü Namal, kendisini Güllü ile kıyasladı, "O taktikçi bir kadın. İlişkilerimde kesinlikle Güllü gibi taktikçi değilim. Ben hırslı değil, tutkulu bir kadınım. Bir erkeğin gücü ve parasıyla yaşayamam" dedi. Namal, Vatan'a şöyle konuştu:

* Güllü çoğu kadın oyuncu üzerinde eğreti durabilecek zor bir karakter...

Bu biraz oyuncu olmakla alakalı yani bir oyuncunun çok esnek olması gerektiğine inanıyorum. O yüzden de ben- mış gibi yapıyorum. Bu bir yalan. Sizi bir yalana inandırıyorum. Önce ben inanmalıyım. Ben inanırsam siz de inanırsınız. Bizim işimiz bu, yalan satıyoruz.

* Dizinin ilk bölümlerinde daha zayıf görünüyordunuz ekranda. Şimdi biraz daha kilolu ve kadınsı görünüyorsunuz. Kıyafetlerde özel bir destek mi var?

Hiç özel bir destek yok. Saçlarım kesildi, belki o biraz yüzümü açtı. Elbiseler biraz döneme uygun. Başta zayıf gözükmüyordum aslında. Kıyafetler birebir belli bir konsepte göre tasarlandığı için başta vücut hatlarımı saklayan ve göstermeyen kıyafetler giyiyordum. Şimdi ortaya çıkartmaya başlıyoruz. Gerçek vücudumu yeni görmeye başladınız ve daha da göreceksiniz.

* Muzaffer otoriter bir erkek, Güllü de saf olmasına rağmen onun elinde tutabilen bir kız. Sizce ilişkilerde kadınlar daha mı taktikçi?

Ben ilişkilerde taktik işin içine girdiği zaman ilişkinin duygusu ve ruhunun bozulacağına inanıyorum. Doğal ve kendin olmak en güzeli.

* Siz hırslı mısınızdır?

Hırslı değilim, tutkuluyumdur. Yaşamaya, hayata dair tutkularım vardır. Hırs bana biraz daha ucu açık gelirken tutku daha yakın geliyor.

* Güllü terk edilmeyi yediremediği için türlü intikam oyunlarına girişiyor, sizin hayatta böyle oyunlarınız var mıdır?

Ben intikam duymam, sözünden bile hoşlanmam. Hiç böyle şeyler yapmadım hayatımda. İntikam almam, affetmeyi ya da gitmeyi seçerim. Çünkü herkesin kendince sebepleri var. Güllü’nünki de çocukça bir hırs.

* Siz tamamen Güllü’nün tersisiniz o halde?

Tabii ki, Güllü benim içimdeki 1000 tane kadından bir tanesi. Onu çıkartıyorum. Neden başkasının gücüyle, parasıyla var olmaya çalışayım. Rolüme benzeyeceğim diye bir şey yok. Benim içimde de yüzlerce kadın var sonuçta.

* Dayak sahnesine RTÜK ‘aşırı şiddet unsuru taşıyor’ dedi.

Ben kadına şiddeti özendirdiğine zerre kadar inanmıyorum. Tam tersi böyle yaparsanız kadın da evden kaçar, kız da evden kaçar her şey tam tersi oluru söylüyoruz. Biz o sahnelerde çok eğlendik ve güldük.

delipetro
delipetro
Admin
Admin

Rep Gücü : 1288

http://ozgunamalfun.yetkinforum.com

- Similar topics