Özgü Namal Fun Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu dizilerin ismini bile duymadım

2 posters

Bu dizilerin ismini bile duymadım  Empty Bu dizilerin ismini bile duymadım

Mesaj tarafından delipetro Perş. Tem. 12, 2012 10:11 pm

‘Hanımın Çiftliği’ ve ‘İffet gibi dizilerin yapımcısı Faruk Turgut, internette çekeceği iddia edilen dizilerin adını bile duymadığı söyleyerek ateş püskürdü.
TELEVİZYONLARDA geçtiğimiz sezonlarda büyük ilgi gören ‘Haziran Gecesi’, ‘Sonbahar’, ‘Hanımın Çiftliği’ ve ‘İffet’ gibi dizilerin yapımcısı, Gold Film’in patronu Faruk Turgut, internette çıkan çekeceği iddia edilen dizi haberlerine ateş püskürdü. Birkaç gün önce bazı sitelerde yer alan Sibel Can’a ‘O Benim Babam Değil’ projesi için teklif götürdü’ ve ‘Özgü Namal Cahide Sonku projesi için bölüm başına 65 bin lira isteyen oyuncu şansını kaybetti’ tarzında haberlerinin tamamen asılsız olduğunu açıkladı.

Nasıl da uyduruyorlar

Konuyla ilgili STAR’a özel bir açıklama yapan ve yalan haberlerden dert yanan ünlü yapımcı şunları söyledi: ‘’Bu sene bizim üzerinde çalıştığımız sadece iki projemiz var. Birincisi ‘Kötü Yol’, diğeri de ‘Dila Hanım’ adlı dizi. Son günlerde internet basınında yer alan bütün haberler istisnasız yalandır. Ne böyle projelerim oldu, ne de yapmaya niyetim var. Nereden uyduruyorlar bilmiyorum.’’
delipetro
delipetro
Admin
Admin

Rep Gücü : 1288

http://ozgunamalfun.yetkinforum.com

Bu dizilerin ismini bile duymadım  Empty Geri: Bu dizilerin ismini bile duymadım

Mesaj tarafından ONFC Paz Tem. 15, 2012 4:06 am

neden millet özgü namalı kötlüeme derdinde bu kadar mı çok kıskanılıyor ? Bu dizilerin ismini bile duymadım  213123
ONFC
ONFC
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep Gücü : 12

- Similar topics