Özgü Namal Fun Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O Hayat Benim

2 posters

O Hayat Benim  Empty O Hayat Benim

Mesaj tarafından LittleLiar Salı Ara. 30, 2014 7:40 pm

O Hayat Benim, 16 Şubat 2014'ten itibaren yayın hayatına geçen O Hayat Benim izleyicilerle buluştu.Yönetmenliği, Hamdi Alkan'ın yaptığı, Senaristiği Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu, Zafer Özer Çetinel'in üstlendiği baş rollerinde Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Sinan Albayrak, Yeşim Ceren Bozoğlu ve İclal Aydın, Süleyman Atanısev'in paylaştığı dizininin ilk yayın tarihi 16 Şubat 2014 olan, Fox Tv ekranlarında yayınlanan Türk televizyon dizisi.

Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf, evlenmelerine karşı çıkar. Kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır, Mehmet Emir’ e de Hasret’in öldüğünü söyler. Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur, İlyas’ın Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler. Aradan yirmi yıl geçer. Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran ‘o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermemektedir, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.
LittleLiar
LittleLiar
Normal Üye
Normal Üye

Rep Gücü : 159

O Hayat Benim  Empty Geri: O Hayat Benim

Mesaj tarafından nesli&özgü Çarş. Ara. 31, 2014 1:18 am

izlenebilir bir dizi.fena değil.
nesli&özgü
nesli&özgü
Yeni Üye
Yeni Üye